studiarium

Гончарова Наталія Георгіївна

Наталія Георгіївна Гончарова - міністр освіти і науки, молоді і спорту Автономної республіки Крим. Була призначена на цю посаду Верховною Радою Криму 28 листопада 2012 р.1, змінивши на цій посаді Віталіну Дзоз. Була перепризначена на цій посаді 28 лютого 2014 року в кримському уряді Сергія Аксьонова.9

Контакти

Телефон: (0652) 27-52-32

Електронна адреса: monms_08@ukr.net, rescomsport@yandex.ru5

Біографія та трудова діяльність Наталії Гончарової

Народилась Наталія Георгіївна 9 грудня 1970 р. у м. Коростень Житомирської обл.2

З 1994 по 1995 р.р. працювала вчителем географії в Середній школі № 24 м. Сімферополя.

З 1995 по 1997 р.р. була вчителем географії в Загальноосвітній школі № 19 м. Сімферополя.

З 2001 по 2007 р.р. працювала в Загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 17 м. Сімферополя на посадах учителя географії, заступника директора з навчально-виховної роботи, соціального педагога.

З 2007 по 2008 р.р. обіймала посаду заступника директора з виховної роботи в гімназії “Ерудит”, що у Києві.

З 2008 по 2010 р.р. працює вчителем географії та заступником директора з виховної роботи в Середній школі № 118 у м. Києві.

З 2011 року обіймає керівні посади в Міністерстві освіти і науки, молоді і спорту Автономної республіки Крим. Спочатку працює спеціалістом-юристконсультом та завідуючим сектору правової роботи. 5 листопада 2011 р. Наталію Гончарову призначено на посаду заступника міністра освіти, а згодом і першим заступником (також координує сферу професійно-технічної освіти)3.

З 28 листопада 2012 року Наталія Гончарова обіймає посаду міністра освіти і науки, молоді і спорту АРК.

Освіта Наталії Гончарової

Першу вищу освіту отримала в Сімферопольському державному університеті ім. М. Ф. Фрунзе, який закінчила у 1994 році та отримала кваліфікацію “Географ, викладач географії”.

У 2009 році закінчила Київський національний торговельно-економічний університет за спеіальністю “Правознавство” та отримала кваліфікацію “Юрист”.

Діяльність Наталії Гончарової на посту міністра освіти АРК

Діяльність Наталії Георгіївни на посту міністра освіти Автономної республіки Крим загалом мала представницький характер, принаймні до початку окупації Криму.

Приміром, вона входила до складу оргкомітету Міжнародного юнацького турніру з футболу “Кубок президента України”, що проходив у вересні-жовтні 2013 р.4 Брала участь різноманітних засіданнях, круглих столах та урочистостях.

Коли Наталія Гочнарова була очільником сфери освіти, в Криму зафіксовано найбільшу в Україні чергу до дитячих садочків - 21 тис. дітей (станом на кінець серпня 2013 р.).8

Також варто зазначити випадок із “Щоденниками кримського школяра”, які були розроблені Міністерством освіти АРК для місцевих школіряв у 2013 р.7 Справа у тому, що за ініціативи чиновників у ньому містилась пряма реклама Партії Регіонів. На сторінках щоденника були розміщені фото Віктора Януковича, депутатів ВР та місцевих депутатів від Партії Регіонів, а також опис їх діяльності у сфері освіти. Всього було видано 180 тис. примірників цього щоденника, до того ж він не був сертифікований та не містив вихідних даних.

Починаючи із березня 2014 року займається впровадженням пакету “реформ” щодо інтеграції та гармонізації освітньої сфери Криму до законодавства РФ.6

Громадська позиція Наталії Гончарової

Коментуючи ситуацію із “Щоденником кримського школяра” Наталія Георгіївна відзначила: "У цьому випадку це дійсно було зроблено за пропозицією, на прохання цих депутатів, на прохання депутатів від Партії регіонів".7

Ще до початку референдуму, який був проведений 16 березня 2014 році у Криму, Наталія Гончарова розпочала роботу по підготовці процесу злиття систем освіти АРК та РФ.

Під час пресс-конференції, що проходила 10 березня 2014 р. вона заявила, що вже напрацювала разом із “своїми колегами” з Російської Федерації відповідний пакет реформ.

Загалом всі реформи зводяться до того, що в Криму буде діяти власне законодавство в сфері освіти, вивчення української та кримськотатарської мов заборонятись не буде, всім вчителям буде гарантовано збереження робочих місць.

Залиште коментар!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)