studiarium

Загульска Ольга Богданівна

Загульска Ольга Богданівна

Ольга Богданівна Загульска - кандидат географічних наук, доцент, викладачка Львівського національного університету ім. І. Франка. Стала відомою на всю Україну через свої дописи у Facebook, де виправдовувала діяльність сепаратистів в Донецькій та Луганських областях.

Біографія Ольги Загульської

Навчалась у Жвирківській загальноосвітній школі4

У 1984 році Ольга Загульська закінчила географічний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка.

У 1984-1986 та 1989-1991 роках працювала на посаді інженера кафедри фізичної географії

З 1987 по 1989 роки - молодший науковий співробітник НДЛ-50 (Науково-дослідна лабораторія будівельних матеріалів кафедри хімічної технології силікатів).

З 1991 по 1994 р.р. - аспірант кафедри фізичної географії, з 1994 обіймала посаду асистента цієї ж кафедри.

З 2001 - доцент кафедри фізичної географії.

Наукова діяльність Ольги Загулської

У 1996 році Ольга Загулська захистила кандидатську дисертацію на тему "Ландшафтна інтерпретація аерокосмічної інформації (на прикладі західних областей України)".

Основними напрямами досліджень є ландшафтні системи Західної України, особливості їхнього зображення на матеріалах дистанційних знімань, можливості аеро- та космічних знімків для візуального та автоматизованого вивчення ландшафтної структури, проблеми ландшафтної індикації.

Ольга Загульска має понад 15 наукових праць.1

Скандали, пов'язані із Ольгою Загульською

24 лютого 2015 року студенти ЛНУ ім. Франка оголосили бойкот Ользі Загульській, через її побулікації у Facebook, де вона підтримувала сепаратистів на Донбасі. В той же день вони перед її лекцією створили "коридор ганьби" біля аудиторією. В той день викладачка не з'явилась на роботу.2

6 березня стало відомо, що Ольга Загульска збирається позиватись до суду на ЛНУ ім. Франка через обмеження її права на вільне висловлення власних поглядів.

Також стало відомо, що Служба безпеки України проаналізувала дописи в її блозі, але не виявили в них складу злочину.3

Свою позицію, щодо конфлікту на Донбасі Ольга Загульска пояснює наступним чином: "Уже не раз було проголошено і у Декларації перших осіб Росії, Німеччини, Франції і України підтверджено, що винятково мирне урегулювання конфлікту не має альтернативи. Я на цій позиції стояла з самого початку конфлікту. Ось і весь мій сепаратизм. Я горда, що у тому, що ми наближаємось до завершення війни, є і мій внесок. Більшість же з вас підтримує силову розправу над жителями Донбасу, яка призвела до руйнування країни, її економічного занепаду, загибелі тисяч людей. Тому не треба робити з мене ворога народу і вдаватись до шельмування, а знайти в собі мужність оцінити згубні наслідки своєї позиції".4

Залиште коментар!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)