studiarium

Українське книжкове видавництво “Каламар”

Українське книжкове видавництво “Каламар”

Видавництво “Каламар” було засноване у 2015 році Ольгою Попович, як проект, що в основному орієнтується на видання літератури для дітей. Більшість книжок покликані сприяти розвитку особистості та дитячої свідомості. Сайт проекту kalamar.ua.

На сьогоднішній день видавництво “Каламар” має у своєму доробку не лише українську та зарубіжну дитячу художню літературу, але й ексклюзивні факсимільні та подарункові видання, як то «Історія Біблії, Старого і Нового Заповіту», а також альбоми та розвиваючу літературу.

На сайті видавництва “Каламар” представлені книги у категоріях “Книги про емоційний інтелект”, “Книги для найменших” - для дітей віком до 4 років, “Книги для підлітків” - від 11 до 18 років, а також “Спеціальна література”.

Наразі видавництво глобально орієнтується на дітей та їх мам, допомагає їм правильно емоційно розвиватися, за словами засновниці Ольги Попович. Видається література, яка направлена на розвиток емоційного інтелекту, екологічного та соціального розвитку, вирішення проблем, що виникають у процесі дорослішання.

Для підлітків видавництво пропонує книги як зарубіжних, так і українських авторів. Із повним їх переліком можна ознайомитись на сайті. Також для кожної книги розміщено її короткий виклад, розгорнута інформація про автора, рецензії, найцікавіші цитати та фрагмент для ознайомлення. Тож перед замовленням, яке можна здійснити одразу ж на сайті, ви отримуєте вичерпну інформацію про книгу.

Дуже корисним, особливо для дітей, є розділ “Книги про емоційний інтелект”. У ньому, зокрема, представлена серія книг каталонської письменниці Анни Льєнас. Їх головним героєм є Монстрик, що допомагає самим маленьким дітям навчитися розуміти свої почуття, зрозуміти причинно-наслідкові зв’язки власних вчинків та навчитися аналізувати свою поведінку. Серед цікавих фактів про цю серію книг варто відзначити, що вони видаються у всьому світі та перекладені вже на 16 мов.

У розділі “Спеціальна література” можна ознайомитись з найпершим виданням “Каламара” - «Історія Біблії, Старого і Нового Заповіту». Це велика книга у шкіряній обкладинці, над якою працювала Валентина Бочковська - директорка Музею книги і друкарства України. Книгу можна придбати як окремо, так і у подарунковому наборі.

Засновниця та творчий колектив видавництва вважають, що у їх справі головне не кількість, а якість. Можливо саме тому у їхньому доробку поки кілька десятків видань. Але особливий підхід до роботи та вибору літератури, дозволяє їм успішно поєднувати новітні та традиційні підходи до книговидавництва.

Залиште коментар!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)