studiarium

Мармазова Тетяна Іванівна

Мармазова Тетяна Іванівна

Тетяна Іванівна Мармазова - проректор з виховної та соціальної роботи Донецького національного університету, голова студентського профкому, депутат Донецької міської ради, заступник голови комісії з питань освіти, науки, справ сім’ї та молоді.2 Відома також тим, що начебто була призначена міністром освіти в уряді Донецької народої республіки (ДНР).1

Тетяна Мармазова нардоиалася 11 листопада 1964 року в м. Маріуполь Донецької області.

У 1988 році закінчила Донецький національний університет.

Трудова та наукова діяльність Тетяни Мармазової

З 1982 року працює робітницею спеціалізованого управління 128 тресту “АСК”.

Після закінчення Донецького національного університету влаштовується там же на роботу асистентом кафедри історії КПРС. Через два роки вступає до аспірантури.

У 1994 році стає аспіранткою кафедри історії слов’ян ДонНУ, а з 2003 року працює там доцентом.

У 2004 році стає проректором з виховної та соціальної роботи ДонНУ.

З 5 березня 2005 року очолює Головне управління освіти і науки Донецької обладміністрації. На цю посаду її нібито висуває молодіжна громадська організація “Союз правої молоді”.

В тому ж році виступає у якості довіреної особи міського голови Донецька Олександра Лук’янченка.2

Погляди та громадська позиція Тетяни Мармазової

Тетяна Мармазова відзначилась за весь час свого депутатства та присутності в Донецькій міській раді достатньо великою кількістю скарг.

В листопаді 2005 року її звинувачували представники Донецької обласної молодіжної громадської організації “Студентське самоуправління” у тому, що під час телемосту із Президентом України Віктором Ющенко склад студентів, які могли задавати питання, був жорстко регламентований з боку адміністрації вишу. Для участі в акції були відібрані лише студенти, що були прибічниками “регіональної” ідеї.3

26 березня того ж року колишній випускник ДонНУ Сергій Лунєв звинуватив Тетяну Мармазову у тому, що вона здійснювала тиск на студентів, аби ті голосували на виборах за Партію регіонів.

27 листопада 2013 року Тетяна Мармазова стала фігурантом скандалу, пов’язаного із пікетом біля входу до ДонНУ. Коли представники Евромайдану почали анонсувати проведення всеукраїнського студентського страйку, охорона вишу “попросила” їх згорнути акцію. Через кілька хвилин до пікетників вийшла Тетяна Мармазова та запросила їх до свого кабінету, а після розмови із активістами їх вже чекали міліціонери. Після спілкування із правоохоронцями хлопців відпустили. Мармазова заявила, що вона особисто міліцію не викликала.4 Але й пікет вважала не законним, адже проблеми евроінтеграції можна було б обговорити в іншому форматі.

Під час позачергової сесії Донецької міської ради 2 грудня Тетяна Мармазова заявила, що події на Майдані незалежності в Києві, що відбулися 13 листопада фактично можна вважати спробою державного перевороту. Та закликала до введення в країні надзвичайного стану.5

8 травня 2014 року в пресі з’явилась інформація про те, що міністр освіти і науки України Сергій Квіт надіслав листа до ректора ДонНУ Гринюка Романа Федоровича та Служби безпеки України з проханням розібратись із ситуацією, щодо розповсюдження Тетяною Мармазовою сепаратистських закликів. Оскільки така діяльність містить ознаки злочину, передбаченого ст. 110 Кримінального кодексу України, Мармазову було рекомендовано відсторонити від виконання обов’язків проректора з виховної та соціальної роботи.6

Виступаючи в ефірі телеканалу "Громадське ТБ" 5 серпня 2014 року Сергій Квіт відзначив, що Тетяна Мармазова не буде працювати в системі вищої освіти України.7

Коментарів: 1 RSS

1 Шах и мат 18-05-2021 13:04

Училась ДонНУ, на экономической кибернетике, она вела у нас политологию. Про давление на студентов за политические взгляды все правда. Она откровенно гнобила студентов, которые поддерживали европейский курс. Пересдавала ей экзамен несколько раз. Мармазова валила до тех пор, пока я не сказала, что соберу комиссию.

Татьяна Ивановна, надеюсь вы читаете мой комментарий. Наслаждайтесь своим русским миром. Жаль, что вас оттуда выперли и вы не просмаковали его в полной мере.

Залиште коментар!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)