studiarium

Луцький Максим Георгійович

Луцький Максим Георгійович

Максим Георгійович Луцький народився 4 липня 1976 року в Києві в сім'ї учених. Закінчив факультет інформатики та обчислювальної техніки КПІ, в тому ж вузі закінчив аспірантуру. Має ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю "Автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології".

Після закінчення навчання займався власним бізнесом - зокрема відкрив фірму "Ленокс", яка займалася постачанням комп'ютерів. До речі, за збут комп'ютерів в 15 років Максим Луцький отримав судимість за частиною 3 ст. 213 Кримінального кодексу УРСР (збут майна, здобутого злочинним шляхом). У 2000 році вона була погашена.

Займаючись постачанням комп'ютерної техніки в Національному авіаційному університеті (НАУ), він згодом став там же проректором з корпоративного управління (2004 - 2006 рр..), А потім і першим проректором.

У 2005 році, коли Луцький будував кар'єру в НАУ, на нього було скоєно два замахи. Правда, ні в одному з випадків він не постраждав. За словами одного із затриманих "виконавців" вони були організовані з відома самого Максима Георгійовича.

У 2006 р. Максим Луцький пройшов у Верховну Раду за списками БЮТ. Обіймав посади в Комітеті з питань науки і освіти, а також у Спеціальній контрольній комісії з питань приватизації. У 2007 році недовгий час був заступником Міністра освіти.

У 2010 році обраний народним депутатом від Партії регіонів. У 2011 - став головою Комітету з питань науки і освіти. У 2012 - був призначений радником прем'єр-міністра з питань освіти, наукової діяльності та інновацій.

Після відставки Дмитра Табачника з посади міністра освіти у 2012 році більшість аналітиків вважали Максима Луцького одним із головних претендентів на посаду.

Використані джерела

Залиште коментар!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)