studiarium

Іванов Сергій Віталійович

Іванов Сергій Віталійович

Сергій Віталійович Іванов – доктор хімічних наук, професор, ректор Національного університету харчових технологій. Народився 20 серпня 1958 року в місті Конотоп Сумської області. У 1981 році закінчив хіміко-технологічний факультет Київського політехнічного інституту за спеціальністю «Технологія електрохімічних виробництв».

Працював в Інституті загальної та неорганічної хімії імені Володимира Вернадського АН УРСР, де за 15 років (з 1981 р. по 1996 р.) пройшов шлях від інженера до вченого секретаря Науково-організаційного відділу Президії HAH України.

1986 р. Захистив дисертацію «Використання нестехіометричних сполук, одержаних електрохімічним методом, як електродних матеріалів» на здобуття наукового ступеня кандидата хімічних наук за спеціальністю «Електрохімія».

1989 р. Став лауреатом республіканської комсомольської премії імені Миколи Островського у галузі науки і техніки.

1995 р. Захистив дисертацію за спеціальною темою на здобуття наукового ступеня доктора хімічних наук за спеціальностями «Хімія поверхні» та «Електрохімія».

Наукові дослідження Сергія Іванова (загалом понад 250 праць) спрямовані переважно на дослідження проблем теорії і практики електродних процесів, які відбуваються на межі розподілу провідників I і II роду. Пан Іванов також є співавтором підручників і посібників з хімії для вищих навчальних закладів.

З 1996 р. по 2000 р. працював заступником голови Вищої атестаційної комісії України, був членом президії Вищої атестаційної комісії України. Одночасно (1997–2000 роки) – професором кафедри неорганічної хімії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

У 1997 році отримав президентську відзнаку – орден «За заслуги» III ступеня.

Десять років свого життя (з 2000 р. по 2010 р.) Сергій Іванов присвятив Національному авіаційному університету. Працював завідувачем кафедри хімії і хімічної технології, деканом факультету аеропортів, директором Інституту транспортних технологій, проректором. У 2003 році був нагороджений медаллю Національного авіаційного університету «За сумлінну працю».

У 2010 році, після скандального звільнення ректора Національного університету харчових технологій Анатолія Українця, Сергій Іванов призначається на його місце (попервах – виконуючим обов’язки ректора). На сьогодні Сергій Іванов обіймає посаду ректора НУХТ.

До речі, екс-ректор Анатолій Українець розцінив своє звільнення і призначення ректором Сергія Іванова, який є ставлеником Дмитра Табачника, як рейдерську атаку на НУХТ. Адже цей навчальний заклад має досить значні активи, серед яких земля в столиці та бази відпочинку в Конча-Заспі, Криму і Західній Україні.

Залиште коментар!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)