studiarium

Американська рада з акредитації бізнес-шкіл та програм

Американська рада з акредитації бізнес-шкіл та програм

Американської ради з акредитації бізнес-шкіл та програм (анг. American Accreditation Council for Business Schools and Programs, ACBSP) - є провідною ассоціацією з акредитації бізнес-освіти. ACBSP здійснює свою діяльність у багатьох країнах світу й має північноамериканські та міжнародні підрозділи. Варто відзначити, що ACBSP акредитує лише бізнес-програм, але не установи, що пропонують дані бізнес-програми.2

Сайт ACBSP: http://www.acbsp.org/

Акредитовані ACBSP бізнес-програми

Перелік акредитованих ACBSP бізнес-програм можна переглянути за посиланням: http://www.acbsp.org/?page=accredited_members.

Історія створення ACBSP

Американську раду з акредитації бізнес-шкіл та програм було засновано в 1989 році. Її метою було здійснення акредитації бізнес-шкіл, що спеціалізуються на навчанні та дослідженнях. На той час тільки 260 з 2400 шкіл бізнесу мали спеціалізовану професійну акредитацію – усі з Асоціації з розвитку університетських шкіл бізнесу (Association to Advance Collegiate Schools of Business - AACSB). Більшість або всі акредитовані школи AACSB спеціалізувалися на дослідженнях, у той час як більшість інших шкіл - на навчанні.

У серпні 1992 року ACBSP була визнана Міністерством освіти США спеціалізованою установою акредитації бізнес-освіти.

У червні 2010 року ACBSP змінила свою назву Асоціації університетських бізнес-шкіл та програм на Раду з акредитації бізнес-шкіл і програм. ACBSP акредитує в основному бізнес-школи з традиційними кампусами, але також і якісні он-лайн бізнес-програми.1

Залиште коментар!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)