studiarium

ВНЗ «Київський базовий медичний коледж імені І.П. Гаврося»

ВНЗ «Київський базовий медичний коледж імені І.П. Гаврося»
Стан аудиторій
19
Стан гуртожитків
24
Матеріально-технічна база
-3
Кваліфікація викладачів
29
Боротьба з корупцiєю
-1
Якість підготовки
30

Київський медичний коледж ім. І.П. Гаврося - базовий вищий медичний навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації. Здійснює підготовку молодших спеціалістів на базі повної середньої освіти за спеціальностями: 5.12010101 «Лікувальна справа (фельдшер)», 5.12010102 «Сестринська справа (медична сестра)», 5.12020101 «Фармація (фармацевт)». Також здійснює підвищення кваліфікації молодших медичних спеціалістів.1

Контакти Київського медичного коледжу ім. Гаврося

Адреса: 03126 Україна, Київ, вул. Академіка Білецького, 16.

Телефон: (044) 497-11-71, (044) 497-11-81.

Факс: (044) 497-11-71.

Офіційний сайт: http://kmk.org.ua

Email: kmkgavr@health.kiev.ua4

Структура Київського медичного коледжу ім. Гаврося

  • Відділення з підготовки молодших спеціалістів: медсестринське6, фармацевтичне7, фельдшерське8;
  • Відділ післядипломної освіти9;
  • Циклові комісії: вузьких клінічних дисциплін10, природничо-наукової підготовки11, педіатричних та акушерсько-гінекологічних дисциплін12, гуманітарної та соціально-економічної підготовки13, терапевтичних дисциплін14, фармацевтичних дисциплін15, фізичного виховання16, хірургічних дисциплін17.

Історія Київського медичного коледжу ім. Гаврося

Київський медичний коледж ім. Гаврося було засновано 29 листопада 1939 року як Київське військово-медичне училище.

1941 року, у другій половині липня, Київське військово-медичне училище було евакуйовано до Свердлоська. А вже у грудні 1944 року КВМУ повернувся до Києва.2

У 1958 році на його базі було створено Київське медичне училище № 2. Навчальний заклад здійснював підготовку наступних фахівців: фельдшерів, фармацевтів, медичних сестер для лікувально–профілактичних закладів.

У 1999 році Училищу було присовєно ім''я його першого директора та засновника П.І. Гаврося. Також нагороджено Почесною грамотою КМУ.

У 2001 році Медичне училище № 2 було переіменовано у Київський медичний коледж ім. П.І. Гаврося.1

Гуртожитки Київського медичного коледжу ім. Гаврося

Коледж має один гуртожиток. Це 9-поверхова будівля. Гуртожиток організовано за блочною системою, кімнати об''єднані у бокси, в кожен з яких має окрему кухню. У кімнатах є холодильник, телевізор та необхдіні меблі. У кожній кімнаті проживають по 2-3 студента. У гуртожитку также діє читальний зал.3

Директор Київського медичного коледжу ім. Гаврося

Підмогильна Лідія Григорівна.5

Відгуки про "ВНЗ «Київський базовий медичний коледж імені І.П. Гаврося»" RSS

1 Анонім 13-02-2017 12:30

Якщо ностальгуєте за Радянським Союзом то вам сюди, коледж живе по "совковим "законам, студент - не людина, не має права голосу, не має права на самовираження, на 1 курсі всім нав'язують купити халати та шапочки з пластикової тканини в яких літом паришся, а зимою мерзнеш, деякі викладачі вчать за програмою 20-30річної давнини.

2 Ирина Горобец 01-03-2020 21:37

Училась здесь почти 30 лет назад, только самые теплые воспоминания. Фармацевтический факультет был тогда очень сильный, благодаря знаниям тогда еще училища, без проблем поступила в фармацевтический университет. Обедкову Наталью Михайловну вспоминаю по сей день, спасибо за знания и мою карьеру!

3 Мама студента 28-10-2020 18:32

Коледж сам по собі не поганий, досить сильна база, хороша теорія, дитина навчається другий рік з задоволенням, та є одне але....

Деякі викладачі напевно не знають критерії оцінювання (так як сама працюю педагогом, можу зауважити), чомусь вони навіть не знаючи свого предмету принижують студентів оцінками.

Так же їх ставлення до студентів жахливе (лише деякі викладачі підкреслюю)!!!

Називати студентів словами з пагубним тлумаченням - це як мінімум не етично, а звинувачувати у чомусь... Можливо, це пов'язано з переходом на дистанційну форму навчання, у всіх свої проблеми та негаразди, не показуйте їх при хоча уже "дорослих" дітях. У коледжі ви , дорогі викладачі, маєте навчати і вкладати в їх голови надії на звершення медичних висот, а не гнобити, пам'яйте це)

Надіюсь прочитавши це пані викладач зрозуміє що це про неї. З усією повагою дякую директору за прекрасний навчальний заклад і прошу прийняти моє звернення до уваги ❤️

Залиште власний відгук!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)