studiarium

Тренінгово-консалтингова компанія «TNN Consulting Group»

Тренінгово-консалтингова компанія «TNN Consulting Group»
Кваліфікація викладачів
0
Якість підготовки
0

TNN Consulting Group - тренігово-консалтингова компанія, що надає послуги в HR-сфері, стоврює ефективні стратегії використання людських ресурсів в бізнес-системах. Компанія спеціалізується на: консалтингу (організаційному і управлінському), рекрутингу (пошук і підбір персоналу), бізнес-навчанні (лінійного і управлінського персоналу, а також керівників і власників бізнесу), впровадженні коучингових технологій (для створення інновацій), командоформуючих проектів та івент-проектів в Криму.

Про TNN Consulting Group

TNN Consulting Group - унікальна компанія, що пропонує системний підхід і технології використання людських ресурсів для постійного розвитку бізнесу.

“Ми супроводжуємо зміни. І в процесі управління змінами сприяємо виходу на якісно нові рівні розвитку бізнесів своїх партнерів і клієнтів”.

В основі роботи компанії лежить використання низки унікальних технологій (психотехнологій) і системного підходу до організації бізнес-процесів. Тут окремо варто виділити:

  • проведення інтерв'ю за компетенціями;
  • використання метапрограммних профілів при підборі співробітників;
  • застосування технології багаторівневої встройки навичок.

А ще “Технології Нового Справжнього”, низка авторських розробок, орієнтованих на пошук кращих можливостей, досягнення бажаних результатів, які дозволяють клієнтам і співробітникам партнерів навчитися швидко та ефективно відтворювати і застосовувати необхідні елементи знань.

У процесі розробки стратегій та впровадження нових рішень TNN Consulting Group використовує технологію "Супроводження змін" - комплекс заходів та послуг, які покликані розкрити і максимально підвищити ефективність використання потенціалу всіх співробітників.

Також в процесі навчання персоналу широко застосовуються цілий ряд технологій, спрямованих на формування злагодженої команди.

Компанія успішно працює з 2006 року. За цей час її клієнтами стали понад 100 різних організацій, серед яких: Компанія "UFO", ТОВ "Технології Плюс", Українська бізнес-система "Справа", Асоціація курортів Криму, ТПК, SNGS Ingenering, Автодель, ТРІА, Кримська оптична група, ТОВ «Тавр» і багато інших.

Напрям "Бізнес-навчання"

Бізнес-навчання в TNN Consulting Group здійснюється за декількома напрямами: корпоративне навчання лінійного персоналу, підготовка HR-фахівців, тренерів, а також тренінги для керівників.

Метою навчання лінійного персоналу є формування професійних компетенцій у сфері продажів, сервісного обслуговування і комунікацій.

Для початківців керівників - це управлінські компетенції, набір необхідних навичок для здійснення управлінської діяльності.

А для перших осіб та власників бізнесу - системне бачення бізнес-процесів і організації в цілому.

Менеджер з персоналу - це внутрішній консультант керівника і отримати всі необхідні навички можна лише пройшовши профільне навчання, тому краще це робити у визнаних експертів. Це кращий проект для HR-фахівців.

На даний момент стандарти навчання Бізнес-Тренерів прийняті тільки в одній країні світу, а в Україні TNN Consulting Group одна із не багатьох компаній, яка заявляє про сертифікаційний стандарт для ТРЕНЕРІВ.

Після проходження сертифікаційних тренінгів здійснюється сертифікація за трьома основними критеріями: знання, вміння та навички, практика.

Тренерська команда

До складу команди тренерів TNN Consulting Group входять сертифіковані фахівці в сфері HR-технологій, практикуючі психологи, консультанти, коучі, організатори заходів та свят.

Генеральний Директор, автор і творець компанії - Наталія Миколаївна Тюгаева - професійний сертифікований коуч, бізнес-тренер, бізнес-консультант, психолог, кращий HR-експерт Криму.

Співзасновник TNN Consulting Group - Євгенія Юріївна Єлісєєва - практичний психолог, коуч, тренер, консультант і терапевт.

Співзасновник TNN Consulting Group - Денис Миколайович Тюгаєв - практичний психолог, консультант.

Загалом же тренерська команда компанії налічує понад 10 сертифікованих фахівців.

Контактні дані

Сайт компанії: http://tnn.com.ua

Головний офіс

Адреса: Україна, м. Сімферополь, вул. Кечкеметська, 198, оф. 224

тел. +38 (0652) 701-271

моб. МТС 050-613-36-01

моб. Life 093-981-88-88

моб. KS 067-141-85-41

моб. ІТ 094-900-12-71

Залиште власний відгук!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)