studiarium

Школа англійської мови Redford

Школа англійської мови Redford
Якість підготовки
0
Матеріально-технічна база
0
Кваліфікація викладачів
0

Redford - це школа англійської мови, що має свої філіали в Києві (Позняки, Борщагівка, Оболонь, Палац спорту) та в Запоріжжі. Навчання здійснюється згідно авторської методики, що передбачає максимальну інтеграцію в мовне середовище.

Як організовано процес навчання в Redford

Курси англійської мови Redford діляться на 12 етапів. Кожен із етапів відповідає міжнародній градації рівнів володіння іноземною мовою. Час навчання на кожному з етапів загалом визначається для кожного з студентів індивідуально.

Стандартно, кожен із етапів навчання англійської мови розраховується на 3 місяці та включає 24 групових занять - по 4 - 8 чоловік. Окрім групового навчання (2 рази на тиждень) студенти займаються індивідуально із своїм персональним викладачем. На індивідуальних заняттях викладач пояснює важкі для засвоєння теми, слідкує за динамікою успішності, коригує індивідуальний план навчання для підвищення ефективності.

Раз на два тижні в рамках школи Redford проходять різноманітні мовні заходи - розмовні клуби, де обговорюються теми, що максимально наближені до життєвих ситуацій.

Курси англійської мови, які пропонує Redford

  • Курси англійської для початківців;
  • Курси англійської мови для дорослих;
  • Курси англійської мови для дітей - школярів;
  • Індивідуальні заняття англійської;
  • Інтенсивні курси англійської мови;
  • Розмовні курси англійської мови;
  • Курси англійської для дошкільнят;
  • Корпоративна англійська;
  • Англійська по скайпу.

Конкурентні переваги школи Redford

Викладачі - це сертифіковані фахівці, що володіють навичками навчання та досвідом не менше ніж 5 років.

Системність - заняття у школі організовані таким чином, щоб враховувати графік та ступінь зайнятості студента, але забезпечити систематичність навчання. Робиться все для того, аби процес навчання був безперервним.

Контроль успішності - даний фактор потрібен для того, щоб не лише слідкувати за успіхами, але й коригувати індивідуальну навчальну програму. Персональний вчитель контролює відвідування, готовність до занять, допомагає доопрацьовувати пропущені теми чи незрозумілі аспекти.

Авторська методика - це результат досвіду та багаторічної роботи школи англійської мови Redford.

Опис методики викладання англійської мови Redford

Методика навчання школи англійської мови Redford розроблена таким чином, щоб студент максимально міг інтегруватися у мовне середовище. Лексика, яка використовується під час навчання - проста, зрозуміла та сучасна. Заняття проходять у вигляді тренінгів, щоб максимально залучити кожного із учасників. Починаючи з рівня Pre-intermediate усі заняття проводяться виключно англійською мовою. Додатково проводяться заняття із носіями мови.

Використані джерела

1. https://redford.ua

Залиште власний відгук!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)