studiarium

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова

Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова

Вищий навчальний заклад
144 574210033
Боротьба з корупцiєю
43
Стан аудиторій
24
Стан гуртожитків
11
Матеріально-технічна база
6
Кваліфікація викладачів
24
Якість підготовки
36

Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова (НПУ) - державний вищий навчальний заклад III-IV рівня акредитації. Місце розташування - Київ. Військова кафедра відсутня.1

Структура НПУ ім. Драгоманова

Факультети:2

 • Вечірній факультет;
 • Інженерно-педагогічний факультет;
 • Факультет інформатики;
 • Факультет іноземної філології;
 • Факультет історичної освіти;
 • Факультет корекційної педагогіки та психології;
 • Факультет магістратури, аспірантури і докторантури;
 • Факультет мистецтв;
 • Факультет педагогіки та психології;
 • Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації;
 • Факультет політології та права;
 • Факультет природничо-географічної освіти та екології;
 • Факультет української філології та літературної творчості імені А. Малишка;
 • Факультет фізичного виховання та спорту;
 • Факультет філософської освіти і науки;
 • Фізико-математичний факультет;
 • Факультет соціально-психологічних наук та управління.

Партнери НПУ ім. Драгоманова

 • Інститут екології економіки і права;
 • Українсько-американський гуманітарний інститут “Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні” (ВМУУ)2

Історія НПУ ім. Драгоманова

Історія Університету розпочалась у 1834 році, коли при Київському університеті св. Володимира було відкрито Педагогічний інститут.

Згодом у 1858 році Інститут було перетворено у Вищі дворічні педагогічні курси, а у 1863 році на їх базі було утворено самостійний навчальний заклад Київські вищі педагогічні курси.

У 1867 році при Університеті св. Володимира було утворено ще одні Вищі педагогічні курси, згодом і вони були перетворені у Учительский інститут.

У 1920 році всі згадані навчальні заклади, разом із Університетом св. Володимира були обʼєднані у Київський інститут народної освіти імені М.П. Драгоманова.

У 1933 році його було перейменовано у Київський педагогічний інститут ім. О.М. Горького, імʼя Драгоманова університету було пвернено аж у 1991 році. Відтоді він почав називатись Київський державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова.

Статус національного Університет Драгоманова отримав у 1997 році.3

Гуртожитки НПУ ім. Драгоманова

НПУ ім. Драгоманова має 7 гуртожитків.4

Гуртожиток №2 знаходиться за адресою вул. Маршала Тимошенко 2-З.7

Гуртожиток №3 знаходиться за адресою вул. Маршала Тимошенко, 2-Ж.

Гуртожиток №4. Адреса: вул. Освіти 6-А.7

Гуртожиток №5. Офіційна сторінка ВКонтакте. Адреса - вул. Космічна 8.5

Гуртожиток №6. Адреса: вул. Космічна 8-А.7

Гуртожиток №7. Адреса: вул. Космічна 8-Б.6

Гуртожиток №8. Адреса: вул. Космічна 8-В.7

Відгуки про "Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова" RSS

1 Квітка 18-06-2020 11:03

На спеціальності практична психологія ,дуже цікава організація навчального процесу.Приєднуйся і перевір самостійно.

2 Студентка факультету педагогіки і психології 19-05-2021 16:13

Якщо чесно, то вражена кількістю негативу, що гуляє по мережі про цей дивовижний виш! Я навчаюся тут нині і запевняю, що претензії абсолютно не відповідають дійсності. НПУ дає чудові фахові знання (це актуально для всіх ПЕДАГОГІЧНИХ направлень, адже зважайте, що це саме ПЕДАГОГІЧНИЙ ВНЗ), які не обмежуються теоретичними. У нас дуже багато практики, дійсно потрібної! Якщо Ви оберете мій напрям - психологію, то здивуєтеся, скільки зі старту Вам пропонують можливостей: постійно будуть запрошувати на різні позапрограмні вебінари, лекції, зустрічі з професіоналами, які розкажуть на реальних, життєвих прикладах про тонкощі професії, БЕЗКОШТОВНО поділяться з Вами цінним досвідом. На додаток, якщо Ви щасливчик-бюджетник, то за всю діяльність поза парами (відвідування вечірніх онлайн-факультативів, участь у житті вишу, факультету тощо) Вам зверху ще віддячать додатковими балами, які впливають на Ваш загальний рейтинг (він важливий у боротьбі за стипендію). Також не хвилюйтеся про можливості працевлаштування: студпарламент постійно ділиться актуальними вакансіями. Загалом ВНЗ дуже демократичний та толерантний. Не знаю, як на інших факультетах, але на ФПП реально дуже круто організоване студентське самоврядування! Я, бувши ще абітурієнтом, була вражена, що вступна кампанія та опікування першачками, тут організовані повністю студентами для студентів-новачків (тобто педколектив майже не залучали). Причому рівень злагодженості такої  роботи тут кращий, ніж, за відгуками моїх однокласників, у вишах, де цим стандартно займалися більш зрілі люди. Однак і педагоги в НПУ чудові:  немає диктатури "дідівщини", більшість викладацького складу ровесники Ваших батьків, які "горять" своєю справою, але завжди прислухаються до потреб студентів. Єдине що: потрібно буде вчитися, або хоча б старатися. Це не той унік, де можна дати комусь "на лапу" і бити байдики весь час. Корупцію на більшості факультетів "викоренили" (сама знаю приклад, як "пійманий на гарячому" викладач ганебно вилетів з НПУ і нині працює в КНТЕУ)).

P.S. з гуртожитками теж усе в порядку: місць вистачить усім, хоча умови, звісно, не люкс, але жити можна і дуже весело. + у студмістечку на Оболоні дуже гарна природа, дворик, озерце, біля якого у теплі пори студпарламент гуртожитку влаштовує кінотеатр просто неба. 

Залиште власний відгук!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)