studiarium

Львівський національний університет імені Івана Франка

Львівський національний університет імені Івана Франка

Вищий навчальний заклад
46 28215826
Боротьба з корупцiєю
5
Стан аудиторій
4
Стан гуртожитків
1
Матеріально-технічна база
3
Кваліфікація викладачів
18
Якість підготовки
15

Львівський національний університет імені Івана Франка (ЛНУ) - вищий навальний заклад IV рівня акредитації державної форми власності.1 ЛНУ вважається одним із найстаріших вищих навчальних закладів Європи та найпрестижнішим в Україні.2 Ректором ЛНУ з 12 червня 2014 року є Володимир Петрович Мельник.

Контакти приймальної комісії ЛНУ

Адреса: вул. Січових стрільців, 14, м. Львів, 79000

Е-mail: pkunivlv@lnu.edu.ua, abiturijentlnu@gmail.com

Телефон: (032) 255-39-65, 239-43-30

Сайт: http://lnu.edu.ua/

Сайт ЛНУ (інформаційне забезпечення)

Львівський національний університет ім. Івана Франка є одним із небагатьох ВНЗ, що має відмінний сайт, стоворений на високому рівні . Приміром, на сайті можна знайти не лише новини та необхідні дані для абітурієнтів, але й калькулятор напрямів підготовки і спеціальностей в ЛНУ.3

Гуртожитки ЛНУ

Для студентів діють 5 гуртожитків.

Гуртожиток №2 знаходиться по вул. Медової Печери, 39а. В ньому поселяють студентів факультетів: іноземних мов, історичного, культури і мистецтв, філософського, хімічного, юридичного, а також Правничого коледжу.

Гуртожиток №3 знаходиться по вул. Медової Печери, 39. В ньому поселяють студентів факультетів: географічного, механіко-математичного, прикладної математики та інформатики, філологічного, а також Педагогічного коледжу. Гуртожиток має дві секції «А» та «Б» (для кожної з яких встановлюється різна оплата проживання).

Гуртожиток №4 знаходиться по вул. Пасічній, 22. В ному поселяють студентів геологічного та економічного факультетів.

Гуртожиток №5 знаходиться по вул. Пасічній, 62б. В ному поселяють студентів наступних факультетів: електроніки та фізичного, а також Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки та Природничого коледжу. Гуртожиток має дві секції «А» (дорожчий) та «Б» (дешевший).

Гуртожиток №6 знаходиться по вул. Пасічній, 62в. Для студентів факультетів: біологічного, журналістики, іноземних мов, міжнародних відносин.4

Ректори ЛНУ

Мельник Володимир Петрович (з 12 червня 2014 року).5

Височанський Василь Степанович (з 2007 по 2010 р.р., з 2013 по 2014 р.р., виконувач обов'язків ректора).

Вакарчук Іван Олександрович (з 1990 по 2007 р.р., з 2010 по 2013 р.р.).2

Відгуки про "Львівський національний університет імені Івана Франка" RSS

1 инициативная группа 26-07-2021 01:56

Лилия Гриневич, бывший министр образования и науки Украины, ныне числится в Киевском университете имени Бориса Гринченко. В 1987 г. она закончила Львовский национальный университет имени Ивана Франко. В последнее время появилось очень много важной информации об этой персоне

(https://otziv.net/kievskij-universitet-imeni-borisa-grinchenka

https://otzyvy.one/kievskij-universitet-imeni-borisa-grinchenko/). В частности, много пишут об имеющихся у нее некоторых медицинских проблемах. Хотелось бы уточнить, не было ли у нее этих проблем во время учебы и работы во Львовском национальном университете имени Ивана Франко. Этот же вопрос мы выясняем (для того, чтобы обезопасить наших студентов) во всех местах, где ранее работала Гриневич, включая Верховную Раду Украины, министерство образования и науки Украины. С уважением, инициативная группа преподавателей Киевского университета имени Бориса Гринченко.

Залиште власний відгук!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)