studiarium

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця
Боротьба з корупцiєю
1
Стан аудиторій
0
Стан гуртожитків
1
Матеріально-технічна база
1
Кваліфікація викладачів
1
Якість підготовки
3

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (ХНЕУ) - державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Знаходиться у Харкові.1 Здійснює підготовку спеціалістів у сфері економіки, підприємництва, менеджменту, інформатики, обчислювальної техніки, державного управління тощо.2

Контакти ХНЕУ

Адреса: м. Харків, просп. Науки, 9-А, 61166 Україна

Тел.: (057)702 03 04

Факс: (057)702 07 17

Email:depnews@hneu.edu.ua, deppost@hneu.edu.ua

Приймальна комісія: (057)702-18-37

Дистанційне навчання в ХНЕУ

Для забезпечення дистанційного навчання в ХНЕУ було розроблено портал на основі LMS Moodle у 2009 році. Портал забезпечує доступ до навчальних курсів та комунікацію студентів із викладачами курсів. Всього (станом на 2010 р.) було розроблено більше 500 навчальних курсів.2

Факультети ХНЕУ

  • Факультет економіки і права
  • Факультет економічної інформатики
  • Факультет менеджменту і маркетингу
  • Факультет міжнародних економічних відносин
  • Факультет консалтингу і міжнародного бізнесу
  • Фінансовий факультет
  • Факультет підготовки іноземних громадян

Підготовчі курси ХНЕУ

В ХНЕУ ім. С. Кузнеця діють підготовчі курси:

З підготовки до здачі вступного іспиту до магістратури з англійської мови. Вартість - 630 грн. (у 2016 р.).5

З математики, української мови та літератури, дисципліни за вибором. Вартість пакета - 2550 грн.4

Гуртожитки ХНЕУ

Гуртожиток №1 "ГЕЛІОС". Це 9-поверхова будівля із коридорно-блочною системою (на коридорі 3 блоки, кухня, сушарка; у кожному блоці 4 кімнати (2 на двох студентів, 2 на 3 студентів), санвузол, душова), гаряче та холодне водопостачання, мережа Інтернет. Адреса: пр-т Ювілейний, 52 (пр-т 50-річчя ВЛКСМ, 52) (р-н Салтівка).

Гуртожиток №2 "ПОЛЮС". Це 9-поверхова будівля із коридорною системою (на поверсі: 17 кімнат, з них 5 кімнат – на 2-і особи, 12 кімнат – на 3-и особи; 2 кухні, 3 санвузли), гаряче та холодне водопостачання, мережа Інтернет. На першому поверсі 3 пральні машини, сушарка одягу, аудиторія для занять, гладильня. Знаходиться за адресою: вул. Луї Пастера, 177.

Гуртожиток №3 "ІТ". 5 поверхова будівля із коридорною системою (на кожному поверсі 2 кухні, 2 санвузли, на коридорах - відеоспостереження, 38 кімнат з них 2 кімнати – на 2-і особи, 36 кімнат – на 3-и особи), гаряче та холодне водопостачання, мережа Інтернет. На першому поверсі 2 душові (чоловіча, жіноча), 2 санвузли, пральня з пральними машинками, сушарка одягу, камера схову, ізолятор, 5 обчислювальних класів, 2 аудиторії для занять, буфет. Знаходиться за адресою: вул. Целіноградська, 40.

Гуртожиток №4 "Міжнародний". 5 поверхова будівля з коридорною системою (на кожному поверсі 2 кухні, 2 санвузли, 1 кімната для прасування одягу, 26 кімнат на 3-и особи), гаряче та холодне водопостачання, мережа Інтернет. На першому поверсі 2 душові (чоловіча, жіноча), ізолятор, камера схову, пральня з пральними машинками, 3 аудиторії для занять, 4 туалети. Адреса: вул. Целіноградська, 30.

Гуртожиток №5 "П’ятірочка". 9 поверхова будівля із блочною системою. Блок включає одну тримісну, одну двомісну кімнати та санвузол. Поверхи поділено на 2 «крила» (банки), на кожному з яких розміщується 6 блоків та кухня, обладнана холодильником та газовими плитами. Гаряче та холодне водопостачання, мережа Інтернет. На першому поверсі пральня з пральними машинками, сушарка одягу, аудиторії для занять, буфет, медичний пункт, спортивний зал. Адреса: м. Харків, пров. Інженерний, 4.

Гуртожиток №6 "Сінергія". 9 поверхова будівля із блочною системою. На кожному поверсі: кухня,санвузол, душ, гаряче та холодне водопостачання, мережа Інтернет. 9 кімнат – 3 блок: 4 кімнати – на 2 особи, 5 кімнат – на 3 особи. 8 кімнат – 4 блок: 4 кімнати – на 2 особи, 4 кімнати – на 3 особи. На першому поверсі пральня з пральними машинками, сушарка одягу, аудиторія для занять, спортивна зала. Адреса: вулиця Клочківська 216 а.

Гуртожиток №7 "Академічний". 5-поверхова будівля із коридорною системою (на коридорі 2 кухні, 2 санвузли, 14 кімнат на двох осіб, 17 кімнат на 3 особи), гаряче та холодне водопостачання, мережа Інтернет, на першому поверсі пральня з пральними машинками, 2 душові (чоловіча, жіноча), спортивна зала. Адреса: вул. Ак. Філіппова, 42 (р-н Нові Будинки).3

Залиште власний відгук!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)