studiarium

Бізнес-школа туризму «Руссо Туристо»

Бізнес-школа туризму «Руссо Туристо»
Матеріально-технічна база
0
Кваліфікація викладачів
0
Якість підготовки
0

Бізнес-школа туризму "Руссо Туристо" була створена в 2008 році в Одесі. З моменту заснування і по сьогоднішній день головними результатами роботи компанії стали поява 10 туристичних компаній у різних містах України, а також понад 40% працевлаштованих фахівців від загальної кількості студентів.

Напрями діяльності

  1. Основним напрямком діяльності Бізнес-школи туризму "Руссо Туристо" є організація курсів по туризму. У цей блок входять курс "Менеджмент і організація туристичного бізнесу", який проводиться в стаціонарному режимі і в режимі on-line. Він розрахований як на тих, хто планує працювати менеджером з туризму, так і для тих, хто хоче відкрити свою справу1.
  2. "Курси з бронювання авіаквитків в системі Галілео" проводяться спільно і в рамках з Travel port GALILEO2.
  3. Проведення майстер-класів. Це заняття, на які запрошуються фахівці з туризму з різних областей. Тематика майстер-класів публікується на сайті компанії3.
  4. Проведення тренінгів для представників туристичних компаній4.
  5. Послуга "Таємний покупець" для туристичних компаній5.

Контактні дані

Адреса: м. Одеса, пл. Грецька, ТЦ "Афіна", 5 поверх, 502 офіс

Телефони: (048) 735 12 15, (093) 84 80 554, (098) 483 07 33

e-mail: travel@russoturisto.in.ua

skype: annsakhno

vkontakte: http://vk.com/club21586886

facebook: https://www.facebook.com/RussoTuristo.in.ua

Матеріально-технічне забезпечення

Заняття в Бізнес-школі туризму "Руссо Туристо" проводяться в просторому, світлому класі, з прекрасним видом на Грецьку вулицю. Клас обладнаний комп'ютерами, з необхідною інфраструктурою для проведення семінарів та майстер-класів. Вся інформація виводиться для зручності слухачів на велику плазмову панель. Абсолютно всі матеріали мають візуальну подачу інформації. Є фліпчарт. Для проведення кава-брейків в перервах, для зручності студентів, є кулер з гарячою і холодною водою, кава, кілька сортів чаю і завжди свіжі солодощі.

Методика навчання

Методика навчання бізнес-школи туризму "Руссо Туристо" поєднує в собі самі передові і перевірені на досвіді інструменти. Кожне заняття складається з декількох частин: перша - "ігрова", під час якої група налаштовується на заняття, трохи відволікається від повсякденних справ і занурюється у вирішення певної задачі. Поставлені завдання можуть бути як безпосередньо пов''язані з туризмом або бізнесом, так і побічно. Вони призначені для розвитку творчих навичок, пошуку рішень, нестандартних варіантів виходу з різних ситуацій.

Друга частина - теоретична, під час якої студенти можуть записувати лекції у зошит. Для зручності матеріал виводиться на плазмовий проектор, а також він розміщується на сайті, для більш кращого засвоєння інформації.

Третя частина - практична робота з документами, або тренінгова частина, коли група ділиться на команди, або весь колектив працює над поставленим завданням.

Четверта частина - тестова. Після кожної вивченої теми слухачі проходять тестування.

Окремо хотілося б відзначити методику викладання он-лайн. Для дистанційного навчання необхідно зареєструватися на сайті, після чого студент отримує доступ до матеріалів лекцій. "Живе" спілкування відбувається або через скайп, або з використанням технологій Google (кому як зручніше). Під час бесіди студенту надається доступ до екрану монітора викладача. Тести студент може проходити або в режимі он-лайн, або, якщо зручно, в звичайному режимі (заповнення граф тесту від руки або на комп''ютері).

Кваліфікація викладачів

Усі викладачі, які ведуть курси, мають по кілька вищих освіт, досвід роботи в тій сфері, в якій вони викладають. Кілька викладачів мають дипломи зарубіжних вишів, наукові ступені. Всі запрошені фахівці - обов'язково практикуючі фахівці в галузі туризму - власники туристичних компаній, директори відділів тощо.

Викладацький колектив: Афанасьєва Ольга Кирилівна, Зажурило Тетяна Анатоліївна, Павленко Марія Валеріанівна, Рощина Нінель Вікторівна, Сахно Анна Анатоліївна, Алекперова-Кірічіщина Яна6.

Презентація бізнес-школи "Руссо Туристо"

Засновник проекту Сахно Анна про Бізнес-школу туризму "Руссо Туристо":

"Ми зосередили свої зусилля тільки на туризмі, і оскільки самі не є туристичною компанією, тобто НЕ рекламуємо себе і свою структуру, у наших слухачів є можливість почути саму об'єктивну та актуальну інформацію щодо ринку туристичних послуг в Україні, зокрема в Одесі.

Спочатку в програмі занять "Руссо Туристо" робиться акцент на практичних аспектах. Саме тому на кожному занятті слухачі практикуються у виконанні роботи менеджера з туризму: заповнюють заявки на бронювання, заповнюють анкети на отримання візи, договори з операторами і з туристом, формують туристичні пропозиції, розраховують туристичні програми, спілкуються з готелями, дають туристу інформацію щодо авіа-квитка, пишуть листи туристам з підібраними турами і т.п.

У бізнес-школі "Руссо Туристо" діляться секретами практичної роботи. Ми з задоволенням співпрацюємо з туристичними компаніями, представники яких ведуть заняття, семінари та майстер-класи в рамках курсів з туризму. Це дає можливість поспілкуватися з директорами туристичних компаній, налагодити співпрацю, дізнатися про секрети успіху, особливості продажу турів в ту чи іншу країну.

Ми намагаємося бути експертами для наших слухачів. Тому весь викладацький склад постійно вдосконалюється у своїй сфері. Ми також спілкуємося з представниками бізнесу, їздимо на професійні виставки, працюємо над науковими розробками в сфері бізнесу, пишемо статті, впроваджуємо новинки, намагаємося зробити процес навчання максимально яскравим, незабутнім і ненудним.

Туризм - це дуже динамічна, рухлива область, яка змушує постійно пристосовуватися до нових умов навколишнього середовища, враховувати конкуренцію, будувати нові стратегії, ставити нові цілі і завдання. Тут не можна лишатись на місці. Тому колектив бізнес-школи туризму "Руссо Туристо" завжди готовий допомогти вам стати успішними, або ще більш успішними. Все що вам потрібно - розуміння, що туризм - це бізнес, підприємницька діяльність, успіх якої багато в чому залежить від особистості того, хто її створює і того, хто працює. Ми з задоволенням допоможемо вам зробити свої перші кроки на шляху у великий світ туризму і з радістю станемо вам надійним попутником".

Залиште власний відгук!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)