studiarium

Березнівський лісотехнічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування

Березнівський лісотехнічний коледж Національного університету водного господарства та природокористування
Якість підготовки
8
Боротьба з корупцiєю
3
Стан аудиторій
2
Стан гуртожитків
-1
Матеріально-технічна база
2
Кваліфікація викладачів
6

Березнівський лісотехнічний коледж НУВГП - державний вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації.1 Готує фахівців для лісового господарства2 за спеціальностями: Лісове господарство, исливське господарство, Зелене будівництво і садово-паркове господарство, Бухгалтерський облік.1

Після закінчення Березнівського лісотехнічного коледжу випускники можуть продовжити навчання на ІІІ курсі в Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Національному лісотехнічному університеті України (м. Львів), Тернопільському національному економічному університеті, Національному університеті водного господарства і природокористування (м.Рівне), Житомирському національному агроекологічному університеті, Надслучанському інституті (м. Березне) за освітньо-професійною програмою бакалавра.3

Контакти Березнівського лісотехнічного коледжу

Адреса: 34600, Рівненська область, м. Березне, вул. В. Чорновола, 23.

Тел/факс: (03653) 5-60-89, (03653)5-60-82, (03653)5-65-19

Контактні телефони: (067) 859-02-39, (050) 209-33-70

E-mail: blc@nuwm.edu.ua

Історичні дати Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП

4 вересня 1967 р. - Березнівський лісовий технікум розпочав свою діяльність як середній спеціальний навчальний заклад. Підготовка здійснювалась за спеціальностями: Лісове господарство, Бухгалтерський облік, Планування на підприємствах лісового господарства і лісової промисловості.

1969 р. - відбувся перший випуск техніків-плановиків та бухгалтерів.

До 1974 р. - збудовано на площі 10 га: студентська їдальня, навчальний корпус на 600 місць, 2 гуртожитки, дитячий садок, 3 будинки для викладачів і працівників, спортивний комплекс «Лісотехнік», котельня, водонапірна башта.

До кінця 80-х. років - збудовано: приміщення лісної школи, деревообробна і слюсарна майстерні, гуртожиток №3, 3 будинки для викладачів і працівників, закладено дендрологічний парк на площі 30 га.

Грудень 1990 р. - Березнівський лісовий технікум було реорганізовано в коледж з метою отримання випускниками вищого освітньо-кваліфікаційного рівня у споріднених ВНЗ за скороченим терміном навчання.

1997 р. - розпочалася підготовка бакалаврів за спеціальністю "Лісове господарство".

2006 р. - відкриті нові спеціальності; "Мисливське господарство", "Зелене будівництво і садово-паркове господарство".2

2013 р. - Березнівський лісотехнічний коледж увійшов до складу Національного університету водного господарства та природокористування.1

Спеціальності та навчання у Березнівському лісотехнічному коледжі

  • "Лісове господарство" (кваліфікація "Технік лісового господарства"). Підготовка молодших спеціалістів здійснюється на базі основної базової середньої освіти (4 роки) та повної загальної середньої освіти (3 роки) за рахунок державного бюджету та кошти фізичних осіб.
  • "Мисливське господарство" (кваліфікація "Технік мисливського господарства"). Підготовка молодших спеціалістів здійснюється на базі основної базової середньої освіти (3 роки) та повної загальної середньої освіти (2 роки) за рахунок державного бюджету та кошти фізичних осіб.
  • "Зелене будівництво і садово-паркове господарство" (кваліфікація "Технік ландшафтного дизайну"). Підготовка молодших спеціалістів здійснюється на базі основної базової середньої освіти (3 роки 5 місяців) та повної загальної середньої освіти (2 роки 5 місяців) за рахунок державного бюджету та кошти фізичних осіб.
  • "Бухгалтерський облік" (кваліфікація "Бухгалтер"). Підготовка молодших спеціалістів здійснюється на базі основної базової середньої освіти (3 роки) та повної загальної середньої освіти (2 роки) за рахунок державного бюджету та кошти фізичних осіб.4

Гуртожитки Березнівського лісотехнічного коледжу

Коледж має на балансі 3 гуртожитки на 520 місць. Гуртожитки обладнані кімнатами відпочинку. Також у студмістечку знаходяться: медпункт, танцювальний майданчик, актовий і спортивний зали, кімнати для занять гуртків художньої самодіяльності і спортивних секцій.3

Залиште власний відгук!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)