studiarium

Умови участі в Рейтингу навчальних закладів STUDIARIUM

До рейтингу STUDIARIUM включено навчальні заклади та організації, що здійснюють освітню діяльність.

Методика розрахунку рейтингу

Місце кожної організації в рейтингу визначається на основі суми оцінок відвідувачів сайту по окремим номінаціям. Відвідувачі голосують в кожній номінації, коригуючу поточне значення оцінки - збільшуючи чи заменшучи її. Окрім того, кожен відвідувач сайту має можливість залишати відгуки.

Умови участі у рейтингу

Редакція STUDIARIUM самостійно визначає критерії відбору навчальних закладів (будь-якої форми власності та профілю) для участі у рейтингу, а також порядок їх додавання до бази. Для кожного навчального закладу, окрім назви, логотипу та списку номінацій, публікується довідковий контент із зазначенням джерел інформації. Всі дані беруться з відкритих джерел.

Представники навчальних закладів мають можливість надавати нформацію для розміщення в рейтингу STUDIARIUM.

Структура та зміст контенту можуть бути будь-якими. Рекомендовано вказати контактні дані, опис та зміст діяльності, головні переваги. Представник може надати графічні матеріали, зокрема: логотип або герб, фото приміщення, навчального процесу, викладачів тощо.

Розміщення інформації в рейтингу STUDIARIUM безкоштовне. Контент та графічні матеріали потрібно надіслати вкладеним файлом на електронну адресу: info@studiarium.net

Редагування інформації про навчальні заклади

Ми намагаємось підтримувати інформацію про навчальні заклади в Рейтингу в актуальному стані. Якщо відвідувачі STUDIARIUM помітили, що інформація є застарілою, або вважають, що її потрібно доповнити або відкорегувати, вони можуть надіслати відповідний запит через спеціальну форму на сторінці навчального закладу.

Залиште коментар!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)