studiarium

Правила розміщення матеріалів на саті

Запропонувати матеріал для розміщення у розділі "Новини освіти" може будь-який зареєстрований користувач сайту через спеціальну форму або надіславши його на електронну адресу info@studiarium.net.

До розміщення приймаються матеріали (новини, статті, прес-релізи) рекламного, публіцистичного та інформаційного характеру українською мовою.

За кожен прийнятий до публікації матеріал, що був відправлений через спеціальну форму, нараховуються бонуси.

В тексті публікації допускається розміщення посилань на сторонні ресурси. За кожне таке посилання з балансу користувача вираховуються бонуси.

Кількість бонусів, що нараховуються за публікацію матеріалів та вираховуються за кожне посилання публікуються на сторінці послуг.

Перед розміщенням матеріалу на сайті, він проходить модерацію. Редакція залишає за собою право вносити виправлення або редагувати статтю, не змінюючи її основно змісту.

Користувачі можуть самостійно редагувати або вносити правки в статтю до моменту її публікації. Після публікації статті на сайті вносити виправлення можливо лише звернувшись із відповідним запитом до адміністрації сайту.

Редакція залишає за собою право відмовитися розміщувати матеріал, якщо він порушує положення даних Правил чи порушує або обмежує права інших осіб.

Залиште коментар!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)