studiarium

Як проходитиме ЗНО-2013

8920

ЗНО 2013ЗНО у 2013 буде не таким як у минулому році. В Українському центрі оцінювання якості освіти (УЦОЯО) підготували цілий перелік нововведень у процес формування списків абітурієнтів, кількості і структури тестових завдань, системи оцінювання.

В першу чергу, у 2013 році розподіл абітурієнтів за пунктами тестування буде здійснено після формування спеціальної Абітурієнтські бази, повідомляє mignews.com.ua.

В 2013 році алгоритм розподілу абітурієнтів між пунктами незалежного тестування буде новим. Наприклад, буде враховуватися кількість осіб, які виявили бажання пройти ЗНО з того чи іншого предмету, регіон проживання і мову тестування. Після розподілу абітурієнтів повідомлять спеціальним запрошенням-перепусткою про місце, дату і час початку проведення ЗНО з кожного предмета, які повинні надіслати поштою не менш ніж за три тижні до початку тестування. Також їх можна буде завантажити і роздрукувати зі своїх інформаційних сторінок на сайті УЦОЯО.

Окрім цього кількість тестових завдань буде скорочено. Передбачається, що це дозволить підвищити їх якість і уникнути вгадування відповідей. Дехто вбачає в цьому погану роботу Центру оцінювання якості освіти щодо формування банку тестових завдань. З іншого боку, в УЦОЯО вирішили скоротити і час проходження тестування - з 150 до 135 хв.

Отже, з фізики число завдань скоротилося з 36 до 34 (були вилучені ті, де була можливість вибору однієї правильної відповіді). Також буде скорочено кількості завдань по історії України та всесвітньої історії (з 60 до 55) та англійської мови (кількість комунікативних ситуацій скорочено з 4 до 3).

Відбулись зміни і в системі критеріїв оцінювання. Наприклад, вилучено критерій оцінювання "Логічність і послідовність викладу" і переглянуто критерій “Лексика і граматика” у завданнях з англійської мови. Було збільшено вагу завдань, де вимагається самостійно розрахувати числові відповіді з фізики.

Текст:

Залиште коментар!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)