studiarium

Чим є проект STUDIARIUM

STUDIARIUM - це місце, де кожен бажаючий може:

  • поділитись та отримати інформацію про навчальні заклади, різноманітні організації у сфері освіти, освітні програми та акції;
  • розповісти про свій досовід, отриманий в процесі навчання;
  • прорекламувати навчальний заклад або подати оголошення про набір учнів, студентів чи слухачів курсів.

Розвиток проекту повністю залежить від його учасників.

Саме вони формують інформаційну політику STUDIARIUM: мають можливість розміщувати контент, пропонують зміни та доповнення в довідниках, надають оцінку навчальним закладам тощо.

Визначають пріоритети у розвитку ресурсу: на основі запитів його учасників впроваджуються нові або вносяться зміни до вже існуючих сервісів та можливостей.

Щоб приєднатися до STUDIARIUM достатньо пройти просту реєстрацію.

Кожен зареєстрований учасник має повний доступ до всіх сервісів сайту:

  • можливість розміщувати свої статті та новини на нашому сайті;
  • розміщувати промоматеріали у вигляді банерів

Оскільки існування та розвиток будь-якого проекту залежить від того, скільки в нього вкладається, було запроваджено систему бонусів. Вона передбачає, що користуватися сервісами STUDIARIUM можливо в тій мірі, на скільки було здійснено вклад в розвиток проекту. Наприклад, за публікацію контенту на сайті користувач отримує бонуси та може “витрачати” їх на проведення різноманітних промоакцій для просування власних послуг за допомогою нашого сайту. Якщо рекламна кампанія користувача масштабна, то необхідну кількість бонусів можна придбати. В будь-якому випадку користувач буде допомагати розвивати проект.

Залиште коментар!

Коментарі від гостей сайту публікуються лише після премодерації. Якщо хочете, щоб Ваші коментарі одразу з'являлись на сайті, увійдіть.

Вы можете войти под своим логином или зарегистрироваться на сайте.

(обязательно)